Co jest nie tak z moją ofertą?

Forum » Od czego zależą poszukiwania
Drogie nianie, napiszcie. Szukam niani na pół etatu, mało pań chce pół etatu, więc roponuję 4h opieki nad dzieckiem i 4h pomocy w domu. Panie albo sie nie zgadzają, albo proponują wyższą stawkę za sprzątanie niż za opiekę. Jedna zaproponowała mi, że po powrocie do domu ja mogę sprzątać, a ona zajmie się dalej dziećmi. O co w tym chodzi? Dodam, że proponuję legalne zatrudnienie.
10.09.2017 15:45

Anna K.Drogie nianie, napiszcie. Szukam niani na pół etatu, mało pań chce pół etatu, więc roponuję 4h opieki nad dzieckiem i 4h pomocy w domu. Panie albo sie nie zgadzają, albo proponują wyższą stawkę za sprzątanie niż za opiekę. Jedna zaproponowała mi, że po powrocie do domu ja mogę sprzątać, a ona zajmie się dalej dziećmi. O co w tym chodzi? Dodam, że proponuję legalne zatrudnienie.

 

Aniu , oferta jest niejasna. Nie wiadomo ile proponujesz za jedno dziecko. Za dwojkę 12 zl/h ? Ile za sprzatanie? W Warszawie to 20 zł /h. Proponuję ustalić jakąś stałą miesięczną pensję.

Małgorzata R. edytowała ten post 10.09.2017 19:28
10.09.2017 19:10
Oferuję 12 zł/h za jedno dziecko, drugie będzie w domu tylko w wypadku niedyspozycji. Opieka tylko nad dzieckiem, żadnych innych obowiązków. Ponieważ jest mało niań chętnych na 1/2 etatu sama zadzwoniłam do kilkunastu z propozycją 4h dziecko, 4h sprzątanie i gotowanie. I okazało się, że taka opcja odpada.
10.09.2017 20:40
Może zrób odwrotnie...szukaj Pani do sprzątania i gotowania z opcją opieki nad dzieckiem.
11.09.2017 10:35

Pani Anno moze niech Pani doda drugie ogłoszenie tym razem niech Pani zanaczy rodzaj pracy jako pełen etat. Niech Pani poda w ogłoszeniu inf odnosnie godzin opieki, stawki( za jedno dziecko,dwójke,sprzátanie),zakresu obowiazków w przypadku opieki nad dziecmi oraz sprzatania. Dobrze by tez było gdyby Pani rozbudowała obecne ogłoszenie o dodoatkowe inf.  W wiekszasci przypadków nianie, które interesuje wymiar pół etatu to studentki lub Panie, które dodtakowo maja jakies inne obowiazki i szukaja dodatkowego zajecia ale w bardziej elastycznym wymiarze czasu jesli moge tak to okreslicSmile

11.09.2017 11:31
Prawdę mówiac tez bym nie przyjeła takiej oferty. Może warto zatrudnic pania na pół etatu do dziecka i osobno pania do sprzatania.oczywiście w innych godzinach jedna pani i w innych druga pani.. Dobre nianie zazwyczaj nie lubia byc dodatkowo sprzataczkami,kucharkami itp.Po prostu uwielbiam dzieci ale sprzatania, gotowania i prasowania dla całej rodziny już nie.Ze statusu niani przeskoczyć na status służącej i to w tej samej rodzinie.Trochę to nie fajne. Nawet nie bardzo mogę sobie wyobrazić.Powiedzmy wraca Pani o godz.12 z pracy,jest w domu ze swoim dzieckiem a ja zmieniam front zajęć w obecnosci Pani i dziecka Zabieram sie do garów i mopa. w asyście gospodyni domu.Zupełnie tego nie widzę za żadną stawkę.
13.09.2017 22:12

Z tego co zrozumialam to Pani dodala opcje sprzatania dlatego ze nie bylo chetnych na opcje tylko jako niania na pol etatu. 

14.09.2017 19:19
« Powrót do listy tematów