Cześć, od września chciałem pójść do policealnego studium o profilu "Opiekunka dziecięca" tylko zastanawiam się, czy nie będę miał ciężko ze znalezieniem pracy w tym zawodzie i czy w szkole nie będą na mnie krzywo patrzeć, bo sami wiecie, chłopak na tym kierunku to zaraz musi być pedofil itd. Może jest jakiś chłopak który uczęszczał do takiej szkoły lub pracuje w takim zawodzie. Może wy dziewczyny znacie jakiś panów w roli opiekunki. Potrzebuje rady, mam czas tylko 2 tyg na podjęcie decyzji   
04.06.2017 21:12

Otworzyłeś nowy wątek, niepotrzebnie, bo ten temat już jest. Zobacz Forum >> Od czego zależą poszukiwania >> Mężczyzna- Opiekunka.

05.06.2017 09:32

Moim zdaniem szkoda czasu i pieniędzy na studium. Zapisz się na pedagogikę, taka moja sugestia.Pozdrawiam i życzę powodzenia

05.06.2017 13:55

U mnie był 1 chłopak tylko, że nieogarniety zrezygnował na drugim roku. Też myśle, że lepiej zrobić studia pedagogiczne, za studium u mnie w szkole się nie płaci. Myśle, że może leiej było jakbyś zrobil jakiś kurde animatora czasu wolnego, opiekuna koloni itp.

07.06.2017 19:29

JakubCześć, od września chciałem pójść do policealnego studium o profilu "Opiekunka dziecięca" tylko zastanawiam się, czy nie będę miał ciężko ze znalezieniem pracy w tym zawodzie i czy w szkole nie będą na mnie krzywo patrzeć, bo sami wiecie, chłopak na tym kierunku to zaraz musi być pedofil itd. Może jest jakiś chłopak który uczęszczał do takiej szkoły lub pracuje w takim zawodzie. Może wy dziewczyny znacie jakiś panów w roli opiekunki. Potrzebuje rady, mam czas tylko 2 tyg na podjęcie decyzji   

Jakub, piszesz o jakiś stereotypach, teraz już raczej nikogo nie dziwi opiekun dzieci w żłobku. Kiedyś jak szukałam pracy pan był właścicielem żłobka i to ona układał programy wychowawcze dla swojego żłobka. Powodzenia.

07.06.2017 21:47

Ja bym się nie odważyła doradzać komuś w sprawie wyboru szkoły.To trochę tak jak wzięcie na siebie odpowiedzialności za cudzą przyszłość.Chłopak jeszcze sam nie wie co chce robić w  życiu a decyzję uzależnia od porad jakichś obcych bab w internecie   To niedojrzałe.
Po takim studium szans wielkich na karierę w tej profesji nie ma. Nie ma ścieżki kariery - nie ma konkretnych pieniędzy. Zawód opiekunki w tej chwili jest sfeminizowany nie z tego powodu, że pokutują stereotypy ale z powodu warunów płacowych w tym zawodzie. O ile mlodziutkiego "niania" może satysfakcjonować pensja w najlepszym układzie na poziomie najniższej krajowej, to już dojrzaly ojciec rodziny powiien zarabiać znacznie więcej.


07.06.2017 23:11

Zdecydowanie lepiej pójść na studia pedagogiczne    

02.07.2017 17:57

Moim zdaniem Twoje wątpliwości są całkowicie niepotrzebne. Co kogo interesują inni? Każdy podejmuje decyzje zgodne z własnymi zainteresowaniami.

12.07.2017 17:27

Na pewno będziesz miał oferty, słyszałam, że mężczyźni są super nianiami i są zatrudniani. Wiadomo, że na poczatku każdy rodzic będzie sprawdzał jak zajmujesz się dzieckiem.

12.01.2018 12:34
« Powrót do listy tematów