Rękodzieło - chwalimy się i wymieniamy radami :)

Forum » Kawiarenka - pogaduszki o wszystkim

Pochwalę sie moją ostatnią pracą. Obrazek wykonałam na zamówienie na prezent ślubny.

10.07.2015 14:17

Danuta W.

No to ja zaprezentuję kolejny rysunek - portret Mamy z dawnej fotografii Smile

Super! Masz talent.

10.07.2015 14:21

Halina K.

Pochwalę sie moją ostatnią pracą. Obrazek wykonałam na zamówienie na prezent ślubny.

Śliczny! Choć rama mi nie pasuje. Obrazek jednak śliczny.   

10.07.2015 14:35

Bożena R.

Nie wypowiadam się w tym temacie, bo po prostu zazdroszczę Waszych umiejętnościUndecided. Jedyne co stworzyłam to renowacja komody, ale tę już widziałyścieWink

A co szkodzi na przeszkodzie, żebyś się zajęła kolejną komodą? Lub innym meblem.   

10.07.2015 14:36

Szukam właśnie coś na książki, ale trudno mi się zdecydować, albo za duży mebel, albo nie w tym stylu co już mam....no nie wiem czy to co robię to rękodzieło.....tu są same cudeńka.

10.07.2015 15:25

Dziękuję Halino K. - ja dla odmiany podziwiam Twoje dzieło! Smile

10.07.2015 16:49

Ja skończyłam haftować =Piete= i jakieś japonskie kwiaty /chyba/. Ale nie mam aparatu aby się pochwalić.A teraz kończę serwetę na okrągły stolik i utknęłam z robótką bo brakło mi nici a nie zapisałam sobie numerów i nie mogę dobrać. Pudełkiem ktorego robiłam dekup... nie pochwalę się ponieważ osoba dla której to robiłam nie mogła się doczekać aż jej wyślę przyjechała osobiście sama i mi zabrała/niby przyjechała zobaczyć jak mieszkam na nowym mieszkaniu/. Ale jak zrobię zdjęcia to zaraz się pochwalę.

10.07.2015 22:44

Wczoraj przemalowałam zegar z kukułką. Jest jeszcze nieukończony, bo daszek chcę obkleić patyczkami, które muszę nazbierać w parku, ale wiatrzycho nie nastraja do spacerów. Jednak chciałam zrobić zdjęcie jak wygląda teraz. Postawiłam na krześle, wzięłam aparat i wyszło tak:

Miszczunio pierwszego planu.   

Ale też kobiałkę po truskawkach pomalowałam (jeszcze nie zalakierowałam):
strona 1:

Nie podobają mi się te kratkowane kółeczka, więc je starłam papierem ściernym i już ich nie ma.
Strona 2:

Gdyby znudził mi się obrazek tu jest pusto. A kokartka jest przesuwana.    

Anna S. edytowała ten post 10.07.2015 23:20
10.07.2015 23:19

Byłam bardzo ciekawa zegara z kukułką    Już dawno o takim myślałam i widziałam też w różnych wersjach kolorystycznych. Podglądne u Ciebie to może się wreszcie skuszę. Czekam więc na kolejne zdjęcie.

Aniu kobiałka super.Też chyba odgapię od Ciebie,zabezpieczę od wewnątrz folią i wykorzystam jako doniczkę np na lobelię.

12.07.2015 00:18

ja znowu ze swoimi krzyżykami, metryczka, dla braciszka mojej  podopiecznej

12.07.2015 07:36
A ja robię biżuterię. Ze srebra, Swarovski'ego, koralików, sznureczków, drucików... www.facebook.com/BizuteriaPreciousa   
12.07.2015 08:09

Magda M.A ja robię biżuterię. Ze srebra, Swarovski'ego, koralików, sznureczków, drucików... www.facebook.com/BizuteriaPreciousa   

Fajne rzeczy robisz.   

12.07.2015 09:09

Monika K.

Byłam bardzo ciekawa zegara z kukułką    Już dawno o takim myślałam i widziałam też w różnych wersjach kolorystycznych. Podglądne u Ciebie to może się wreszcie skuszę. Czekam więc na kolejne zdjęcie.

Aniu kobiałka super.Też chyba odgapię od Ciebie,zabezpieczę od wewnątrz folią i wykorzystam jako doniczkę np na lobelię.

Zegar pokażę, gdy skończę go na dobre.    A gdy szukam inspiracji na internetach, to prawie nic nie znajduję. Albo źle szukam, albo zegar z kukułką jest mało popularny.

W dwóch kobiałkach (nie ozdobionych trzymam kwaitki w doniczkach.

Anna S. edytowała ten post 12.07.2015 09:26
12.07.2015 09:11

Jolanta G.

ja znowu ze swoimi krzyżykami, metryczka, dla braciszka mojej  podopiecznej

Fajne.   

12.07.2015 09:26

Szaleństwo, mówię Wam szaleństwo!    Trafiłam dzisiaj w miejsce, gdzie mogłam sobie pogrzebać w niepotrzebnych komuś rzaczach. Grzebię sobie i nagle błysk: to się nada do przerobienia, tamto się nada do przerobienia. Wiadomo, chodzi o decoupage. Nawet umówiam się ze znajomą, że przerobię starą zniszczoną tablicę korkową na coś fajnego, na czym będzie można powiesić zdjęcia.    Jak już mówiłam - szaleństwo!   

12.07.2015 16:50

Witam wszystkich    W wolnych chwilach zajmuje się portetowaniem ludzi, jeśli kogoś zainteresowała moja praca zapraszam na mój fanpage - www.facebook.com/artbykatharina 
pozdrawiam    

12.07.2015 18:20

Katarzyna F.

Witam wszystkich    W wolnych chwilach zajmuje się portetowaniem ludzi, jeśli kogoś zainteresowała moja praca zapraszam na mój fanpage - www.facebook.com/artbykatharina 
pozdrawiam    

Śliczny poetret. Weszłam na Twojego fb, łał.   

12.07.2015 19:01

Wsszystkie Wasze prace są piękne. I ja mam zaszczyt pochwalić się swoimi arcydziełami. Zdjęcia są roione komórką,a ja jestem marny fotograf więc nie za bardzo mi wyszły , w realu są ładniejsze.

A te teraz kończyłam.

i  trzeba oprawić jeszcze w ramki.

12.07.2015 21:12

Anna S.

Katarzyna F.

pozdrawiam    

Śliczny poetret. Weszłam na Twojego fb, łał.   

dziękuję bardzo !   

13.07.2015 01:18

Dana C.

Wsszystkie Wasze prace są piękne. I ja mam zaszczyt pochwalić się swoimi arcydziełami. Zdjęcia są roione komórką,a ja jestem marny fotograf więc nie za bardzo mi wyszły , w realu są ładniejsze.

A te teraz kończyłam.

i  trzeba oprawić jeszcze w ramki.

Dano, na pierwszy rzut oka - ładnie. A założę się, że w rzeczywistości (w zbliżeniu) pięknie wyhaftowałaś.   

13.07.2015 22:19

Katarzyna F.

pozdrawiam    

piękne te prace

18.07.2015 18:42

Halina K.

śliczne

18.07.2015 18:43

Witam, robię maskotki z filcu, kolorowe, zabawne, robię również breloki/maskotki na zamówienie w kształcie postaci z bajek lub na wzór wyglądu osoby. Maskotki są ręcznie szyte przeze mnie, filc syntetyczny, wypełnienie z waty takiej jak w poduszkach, więc nic nie powinno uczylać czy drażnić noska    Możliwość zamówienia maskotki w większych wymiarach lub np. bez użycia guzików czy odstających części - tak aby dostosować maskotkę do malucha. Oczywiście to nie moda tylko dla małych, breloki są świetnym ożywieniem stroju codziennego czy torebki, robię również broszki, które ożywią każdy szary płaszczyk   
kontakt i wszelkie pytania proszę kierować na: filcujemy@onet.pl

Więcej zdjęć na:

https://www.facebook.com/pages/FILCUJEMY/231057993600657

24.07.2015 15:38

Jolanta G.

Katarzyna F.

pozdrawiam    

piękne te prace

Niesamowite są Twoje prace!   

24.07.2015 15:49

Ostatnio zrobiłam przybornik na kredki i takie tam. Tylko nie wiem dlaczego zdjęcie jest bokiem.

27.07.2015 19:50
« Powrót do listy tematów