Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Stawka za godzinę

Forum » Niania a finanse domowe
Witam wszystkich mam pytanie na ile wycenić swoją prace za godzinę pod opieką dwójka dzieci wiek 2 i 4 lata gotowanie pranie kąpiel dzieci czasem ułożenie do snu. Rodzice dzieci są lekarzami nie ma ich całe dnie w domu pracuje po 8-10-12 h dziennie wcześniej pilnowałam tylko młodsze dziecko za 18,30 zł /h a teraz są wakacje starsze dziecko zostaje w domu i za darmo nie będę się nim zajmować w pakiecie ile zaproponować żeby było dobrze ? 
29.06.2021 16:52
Witam. Stawka godzinowa to stały problem.Opiekujesz się dwójką dzieci wykonując dodatkowe czynności-czyli pracujesz na dwa etaty.Wg mnie stawka zł 30/h nie jest wygórowana.Ciągle mam pytanie do rodziców,dlaczego nie doceniają naszej pracy i nie szanują niań. Kochane zacznijmy się szanować,czy nasi pracodawcy też targują się w pracy. Emerytowana niania
02.07.2021 17:19
Również uważam że stawka30 zł była by dobra, a minimum to 25 zł. Wiem, że rodzice jak każdy klient chcą mieć ,,towar "czyli nianię najlepszą i najtańszą równocześnie, ale często nie mają pojęcia jak wyczerpująca jest to praca. Szczególnie rodzice, którzy mało przebywają z dziećmi w tygodniu potrafią całkiem niefrasobliwie określać wynagrodzenie niani. Na pewno jeśli sami nie wpadli na pomysł by Ci podwyższyć stawkę, to musisz o tym porozmawiać.
06.07.2021 17:04
« Powrót do listy tematów