Praga Południe- potrzebny klub malucha?

Forum » klub malucha

Drogie Forumowiczki,

Chciałabym zasięgnąć Waszej opinii    Jak myślicie, czy jest zapotrzebowanie na klub malucha na Pradze Południe w Warszawie? Zależy mi głównie na opiniach Mam z tamtych okolic. Chciałabym wiedzieć, czy jest sens szukania lokalu na klubik w tej dzielnicy, więc takie małe rozeznanie na forum   

Bardzo proszę o komentarze. A może macie jakieś sugestie- gdzie jest zapotrzebowanie na tego typu placówki jeśli chodzi o Warszawę?

21.10.2012 01:38

Na Twoim miejscu nie pytalabym o to na forum, bo to, ze byc moze odezwie sie jakas mama, ktorej taki klubik jest potrzebny, to nie jest suprocentowa gwarancja powodzenia takiego przedsiewziecia. Zacznij od gminy. zorientuj sie ile jest placowek publicznych,  prywatnych, czy funkcjonuja juz takie klubiki. Zorientuj sie jakie sa niedobory w tej materii, ilu dzieciom nie udalo sie "zalapac" na takie formy opieki. Jakie sa koszty, warunki otwarcia . Zrob plan finansowy i plan dzialania. Potem - najlepiej - ankieta w srodowisku. To jest jak zakladanie przedsiebiorstwa - przydal by sie realizm i duzo ostroznosci.

22.10.2012 16:14
Mam rozeznanie w sensie ile jest takich placówek w dzzielnicy i jjakiego typu. Chcciałam się tylko zorientować czy byliiby zainteresowani. Ale masz rację, że dobrze iść do gminy zapytać ile dzieci niee dostało się do państwowych żłobkóww itp.   
23.10.2012 13:25
« Powrót do listy tematów