odpowiedzi dla niań

Forum » Od czego zależą poszukiwania

Czy Ty się dobrze czujesz? 5zł wynagrodzenia za godzinę pracy? To po co  Ty studia kończyłaś jeśli oczekujesz zapłaty na poziomie mniejszym niż połowa najniższego wynagrodzenia, Schowaj licencjat do szuflady i zajmij się czymś innym. 
A powracając do pytania. Ty, jako niania nie musisz mieć konta Premium ale rodzic do którego piszesz - musi aby Ci odpowiedzieć. Widocznie wysyłasz wiadomości do takich, którzy tego konta nie posiadają. Sprawdzaj, zanim napiszesz, bo aż trudno uwierzyć, że przy tak atrakcyjnych dla rodziców warunków finansowych z Twojej strony nikt się nie "skusił". 

11.04.2016 13:59

Dorota W.

Witam

też nie mam konta premium wysyłalam wiadomości na ogłoszenia tutaj i też żadnej odpowiedzi nie dostaję nie wiem czemu

Zgadzam się całkowicie z Olgą.Pedagog po studiach szukający pracy jako niania za 5zł/hFrown.!!!
No bez przesady Doroto W. Nie uważasz ze to trochę nie etyczne tak zaniżać  autorytet zawodu nauczyciela??? 

 

14.04.2016 10:07

Witam!emerytka Krytas niania!Więc jednak z tym kontem dla niań jest niedobrze!mam konto mam uzupełniony profil wysyłam mnóstwo odpowiedzi i ŻADNEJ naprawde ŻADNEJ odpowiedzi!!!!Dodzwonic sie nie mozna bo tel ukryte ale przecież w moich odpowiedziach podaje nr tel a on MILCZY jak zaklety!!!!Chyba jednak portal powinien zainteresowac sie tą sprawą i ULEPSZYC DZIAŁANIE!!!!

19.05.2016 10:56

Podpisuję się pod tym, co napisała Krystyna. Rodzice piszą, że pilnie od zaraz szukają niani, a nie odpowiadają na nasze oferty im przesyłane. Niektórzy nawet nie czytają tych ofert. Wysyłam ciągle swoje oferty, a telefon milczy.

19.05.2016 20:47

 

Tak sobie myślę, że rodzice prawdopodobnie odzywają się do wybranych przez siebie niań. Mają swoje w kryteria. Może Wasze profile wydały się nie dość atrakcyjne, tak bywa. Do mnie się odzywają. Może dlatego, że nie piszę do nich. Nie wiem czym się kieruję. Nie każde spotkanie z rodzicami skutkuje zatrudnieniem, ale nie narzekam. Zawsze mam wybór.

19.05.2016 23:08
« Powrót do listy tematów