nie płaćcie kartą kredytową

Forum » Serwis Niania.pl - Wasze opinie
Temat zamknięty przez administratora

Ostrzegam przed płatnościa kartą kredytową. Opłata będzie automatycznie ściągana za kolejne okresy. Jest to po prostu chamstwo, inaczej tego nazwać nie można.

 

W tym miejscu kieruję apel do właściela serwisu o zmianę regulaminu i zaprzestanie tych szemranych praktyk.

 

Ja się niestety naciąłem na 120 zł. Suma nie duża ale nie cierpię takich cwaniaków. Dlatego też sprawę kieruję do rzecznika konsumentów i innych oskubanych w ten sposób również do tego zachęcam. A poza tym każdemu znajomemu będę odradzał ten portal.

 

Paweł O. edytowała ten post 14.04.2016 21:56
14.04.2016 21:56

Witam, wykupiłam dostęp na miesiąc. Czy też mogę się spodziewać ściągnięcia opłaty za kolejny miesiąc? Jak to działa i ewentualnie jak to sprawdzić (zanim już naliczą opłatę)? Pozdrawiam, Marta.

21.04.2016 20:05

w temacie chyba chodzi o "praca od zaraz" wykupujac pakiet  z 3 dostepnych jest informacja ze bedzie oplata pobierana automatycznie, ale jest takze informacja ze w kazdej chwili mozna to wylaczyc, wiec ja nie widze problemu wystarczy czytac uwaznie 
 

 

Twoje konto praca od zaraz będzie automatycznie przedłużane w zależności od wybranej opcji - na kolejny miesiąc, trzy miesiące lub sześć miesięcy. Płatność za każdorazowe przedłużenie konta Praca od zaraz będzie automatycznie pobierana z Twojej karty. W każdej chwili możesz anulować tę opcję.

Twój profil w katalogu będzie wyróżniony przez cały czas posiadania konta Praca od zaraz. Twoje konto, zostanie przedłużone automatycznie. Płatność za każdorazowe przedłużenie konta Praca od zaraz będzie automatycznie pobierana z Twojej karty. W każdej chwili możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach, lub poinformować nas aby nie przedłużać Twojego konta Praca od zaraz, pisząc na adres pomoc@niania.pl.

Ilona Krysik edytowała ten post 22.04.2016 13:18
22.04.2016 13:15

Witam.Pani Marcie chodzi napewno o konto "Premium" bo "Praca od zaraz" jest tylko dla niań a Marta jest rodzicem poszukującym niani.Pani Marto nie będzie pobierane z automatu kolejna stawka jeśli ok.20 maja (do tej daty ważne  konto) zlikwiduje Pani konto Premium.
Trzeba tylko tego przypilnowac i dokładnie czytać regulamin a jeśli są jakieś niejasności to skontaktowac się z administracją i wyjaśnić aby nie było takich niespodzianek o jakich napisał Paweł.
Nie wiem  czy płatność musi być dokonana tylko kartą kredytową.Bo jeśli tak to wymóg portalu jest trochę nie ok.w stosunku do płatnika.I to portal powinien zmienić.Karta kredytowa jest zbyt ważnym dokumentem by jej używać do tego typu płatności.

 

Wanda R. . edytowała ten post 22.04.2016 17:29
22.04.2016 17:16

Chyba sama likwidacja konta nie wystarczy. Należy jeszcze odwołać "polecenie przelewu" w banku, bo zdaje się, że te wszystkie płatności "z automatu" są traktowane jako stałe zlecenie.

22.04.2016 17:25

Rodzice zaczynają od założenia profilu i opłat, dopiero później wchodzą na forum o ile w ogóle.
Myślę, że znikomy procent rodziców czyta forum, najzwyczajniej w świecie nie mają czasu co mnie wcale nie dziwi.

06.05.2016 12:48
Temat zamknięty przez administratora
« Powrót do listy tematów