Witam serdecznie!Nie wiem jak działa ten portal.Na moje setki odpowiedzi nie otrzymalam zadnego e-maila!!!!Przeciez nie przy każdym ogłoszeniu jest telefon (brak k-ta premium)Mam wrażenie ze moje opowiedzi nie trafiają do adresatów!!!!Nie wierze że nikt nie odpisze a tak sie dzieje!!!!!

06.07.2016 08:27

Krystyno, jak rodzice nie maja wykupionego konta premium to nawet nie moga przeczytac co do nich napisalas maja tylko informacje ze napisalas -oczywiscie odpowiedziec tez nie moga wiec na takie oferty nawet nie odpowiadaj. Pozostali odpisuja tylko jak sa zaineresowani dana niania -niestety pozostale pomijaja milczeniem nawet nie napisza ze nie sa zainteresowani.

06.07.2016 10:04

Już wiem!!!!Portal niby bezpłatny a adresaci musza zapłacic 150 zł  na tydzień za udostepnienie danych adresowych nadawcy!!!!!Bardzo drogo!Jednak apel do mam!Jak sie chce zdobyc dobra nianie może warto?

06.07.2016 18:26
Mnie nie dziwi fakt, że rodzice nie odpowiadają na ofertę pracy zgłoszoną przez potencjalną nianię w odpowiedzi na ich ogłoszenie, bo może ich dana oferta nie interesować. Zastanawiam się jednak, dlaczego złożone oferty podjęcia pracy na konkretne zgłoszenie rodziców poszukujących niani nie są w ogóle przez nich odczytane. Można wybierać lub odrzucać oferty po zapoznaniu się z nimi, bo w przeciwnym razie jak można znaleźć najodpowiedniejszą nianię?. Może rodzice nie zauważają ikonki koperty i nie orientują się, że tam mogą znaleźć wiadomości w sprawie swojego ogłoszenia. Nie mam pojęcia jak to działa. Ja nie mam pretensji, że na moje wiadomości nikt nie odpowiedział, ale że ich nikt nawet nie odczytał.
11.08.2016 13:46
Jadwigo , rodzic nie musi czytać wiadomości bo może od razu obejrzeć profil niani i wszystko zobaczy. Ponadto rodzice często wolą sami szukać.
11.08.2016 14:43
...a mnie się bardzo nie podoba jak po rozmowie wstępnej z rodzicami często u nich w domu nie ma żadnego odzewu.Jadę na taką rozmowę ,poświęcam swój czas ,od powiadam o swoim doświadczeniu,odpowiadam na szereg pytań(często są to pytania osobiste nie związane z pracą)ze strony rodziców.Rodzice dziecka oczywiście zapewniają ,że dadzą odpowiedź ,a tu mija tydzień albo drugi i nic totalne , lekceważenie drugiego człowieka.W takiej sytuacji nie wiem na czym stoję ,czy szukać pracy dalej ,czy rodzice wybrali kogoś innego ,czy cały czas trwa "casting" i odezwą się za miesiąc.Proszę rodziców,żeby znaleźli chwilkę czasu i oddzwaniali do pań,które były u nich w domu, poświęciły swój czas i czekają na odpowiedź czy mają pracę czy nie ,a jak wiemy jest to trudny dla nas okres.
11.08.2016 16:22

Joanna N....a mnie się bardzo nie podoba jak po rozmowie wstępnej z rodzicami często u nich w domu nie ma żadnego odzewu.Jadę na taką rozmowę ,poświęcam swój czas ,od powiadam o swoim doświadczeniu,odpowiadam na szereg pytań(często są to pytania osobiste nie związane z pracą)ze strony rodziców.Rodzice dziecka oczywiście zapewniają ,że dadzą odpowiedź ,a tu mija tydzień albo drugi i nic totalne , lekceważenie drugiego człowieka.W takiej sytuacji nie wiem na czym stoję ,czy szukać pracy dalej ,czy rodzice wybrali kogoś innego ,czy cały czas trwa "casting" i odezwą się za miesiąc.Proszę rodziców,żeby znaleźli chwilkę czasu i oddzwaniali do pań,które były u nich w domu, poświęciły swój czas i czekają na odpowiedź czy mają pracę czy nie ,a jak wiemy jest to trudny dla nas okres.

Uważam podobnie. Sama też nie ignoruję żadnej oferty potencjalnego pracodawcy. Na zwykłe - dziękuję, nie jestem zainteresowana, w każdym przypadku znajduję czas. Być może dlatego oczekiwałabym tego samego od rodzica. Co do pytań osobistych, uważam, że jeśli rodzic zachowuje swoją prywatność, niech nie oczekuje, bym ja na spotkaniu opowiadała o sobie, rodzinie i własnym życiu, nie wiedząc nawet, czy będę zatrudniona... Odpowiadam na pytania dotyczące pracy. Mnie też nie interesuje ich życie prywatne np, ile zarabiają. Joanno, zanim się spotkam z rodziną. Poznajemy się bliżej za pośrednictwem Serwisu Niania.pl .Odpowiadam na pytania, proszę o informacje, które dotyczą mojej przyszłej pracy z dzieckiem, warunków itp. Jeśli warunki mi nie odpowiadają, nie dochodzi do spotkania. Szanuję swój czas i czas innych. Kiedy się spotykamy, poznaję dziecko i rodziców. Ustalamy tylko to, co nie zostało wyjaśnione. To tyle z moich doświadczeń w tej kwestii. Pozdrawiam.
11.08.2016 17:08
Joanno chciałabyś idealna sytuację, tak niestety nie jest. Ja jak chodzę na spotkania z rodzicami nie oczekuję od nich odpowiedzi, tzn oczywiście , że dobrze by było aby się odezwali, ale w międzyczasie chodzę na kolejne spotkania. Rodzice bardzo często proszą o zwłokę na odpowiedź np. 2-3 tygodnie bo muszą się spotkać jeszcze z paroma innymi kandydatkami i to jest oczywiste lecz ja ich lojalnie uprzedzam, że chodzę na inne spotkania i jeżeli podpiszę umowę to ich powiadomię, że moja oferta jest nieaktualna. Kto pierwszy ten lepszy     . Musisz wziąć los w swoje ręce.
11.08.2016 18:01
Dokładnie. Rodzice często myślą, że po spotkaniu z przyszłą nianią ta czeka cierpliwie , że to właśnie ją wybrano. Tak jak rodzice spotykają się z kolejnymi opiekunkami, my także mamy prawo i tak się dzieje, że poszukujemy nadal. Tak jak Bożena R napisała, kto pierwszy, ten lepszy. Często trafia się oferta , gdzie warunki są dużo lepsze. Każdy ma prawo wyboru. Nie mniej należy być lojalnym, informować, tak jak koleżanka, że tez szukamy.
11.08.2016 18:48
Krystyno, skąd takie informacje, że 150 zł za tydzień?
11.08.2016 19:13

Nie wiem jak ten Portal dziala. Chcialam dac oferte pracy, ale naprawde nie moge sie tu polapac. Mam konto jak osoba szukajaca pracy. Nie widze telefonow, a na wiadomosci nie dostaje odpowiedzi. Przykro mi, ale zamieszcze moje ogloszenie na innym portalu.

08.05.2017 07:48

Jesli rodzic aplikuje-Premium -opłacone bedzie tel..ale niewiem ja jest bo tez tam mialam..pozdrawiam

09.05.2017 17:58
« Powrót do listy tematów