jak wystawić opinie opiekunce?

Forum » Kawiarenka - pogaduszki o wszystkim
Szukając,bardziej skupiałam się na osobie odpowiedniej do moich oczekiwań. Nie lubię określenia 'idealna'. Idealna...czyli jaka ? Nie słyszałam,żeby w innych zawodach używało się tego określenia. Idealnie to może być sukienka dopasowana albo garnitur itp. Perfekcyjna,idealna to wytwór stacji telewizyjnej dla odbiorcy lubiącego 'specjalne efekty'.
15.04.2017 10:52
Tak masz rację.Dla niektórych rodziców idealna niania to Tania do 5zł na godzinę Dyspozycyjna 24 godz 7 dni w tygodniu Gotowanie pranie zakupy sprzatanie Kreatywna usmiechnieta niewymagajaca Pracujaca za darmo ponad ustalone godziny Chetnie i za darmo opiekujaca sie starszymi dziecmi pracodawcow Dysponujaca wlasnym autem a by chetnie wozic dzieci pracidawcy na dodatkowe zajecia do szkoly przedszkola itd No i to jest wlasnie obraz NIANI IDEALNEJ utworzony na podst ogloszen rodzicow. Nie mowie juz o dodatkowym jezyku obcym kursie pierwszej pomocy czy wyksztalceniu pedagogicznym Oczywiscie niania nie choruje i zatrudniona jest na czarno.
15.04.2017 17:28
Jednym słowem chaos...za sprawą niektórych rodziców. Ale, czy tylko rodziców ? Całe szczęście,że nie każda niania chce być idealna.Przynajmniej jest wybór.Pozdrawiam świątecznie!
16.04.2017 13:59

bożena m.Tak masz rację.Dla niektórych rodziców idealna niania to Tania do 5zł na godzinę Dyspozycyjna 24 godz 7 dni w tygodniu Gotowanie pranie zakupy sprzatanie Kreatywna usmiechnieta niewymagajaca Pracujaca za darmo ponad ustalone godziny Chetnie i za darmo opiekujaca sie starszymi dziecmi pracodawcow Dysponujaca wlasnym autem a by chetnie wozic dzieci pracidawcy na dodatkowe zajecia do szkoly przedszkola itd No i to jest wlasnie obraz NIANI IDEALNEJ utworzony na podst ogloszen rodzicow. Nie mowie juz o dodatkowym jezyku obcym kursie pierwszej pomocy czy wyksztalceniu pedagogicznym Oczywiscie niania nie choruje i zatrudniona jest na czarno.

 

….i nie wyjada z lodówki SmileWink

18.04.2017 14:12

Witajcie moim zdaniem umowa rozwiązałaby wszelkie kłopoty.Na umowie okres wypowiedzenia który zobowiązuje dwie strony do zachowania przyjetych zasad.Okreslamy dokładnie warunki i obowiązki na umowie i tego sie trzymamy ale to tylko dobra wola rodziców żeby dac umowe niani powiedzmy szczerze nikt nie chce byc białym niewolnikiem i pracowac w XXI wieku na czarno zresztą żaden zatrudnijący rodzic na 100% nie podjąłby pracy na czarno na pełny etat kazdy chce być doceniony.

18.04.2017 15:43
« Powrót do listy tematów