Niania--Szczecin

Forum » Niania a finanse domowe
Znalazłam fajną rodzinkę i fajną radosną niunię. Prosili mnie bym zastanowiła się ile bym chciała zarabiać za godzinę. Rodzice sympatyczni i dobre warónki pracy. Zaproponowano mi 4 zł za godz bez dodatkowych prac domowych, tylko opieka i czasem jak mama nie zdąży ugotować obiadek. Praca na ogół popołudniu ok 5-6 godz. Zastanawiam się czy to dobra cena, czy nie taktowne by było zaproponować 4,50-5 zł. Muszę jeszcze dojechać autobusem do państwa. Co mi nianie ze Szczecina poradzą?? POzdrawiam wszystkie nianie
21.03.2006 22:23
Myślę że jak na szczecin jest to stawka,skromna ale normalna.Zależy jakie dziecko, ale jak mówisz że fajne i nie musisz nic więcej robić to raczej nie proponuj większej stawki.Wiem,ze jak ktoś pracował za 6 czy 8 zł/h to nie moze w głowie sobie zmieścić ,że można za mniej.Ja pracowałam na galerii jednego ze szczecinskich marketow.I pokory wtedy nabrałam co do stawek.Dziewczyny mialy od 3- 5 zł tam.Ale naprawde szczerze zal było mi tych co pracowały za 3 i miały jeszcze odpowiedzialność- manko, odpowiedzialność finansowa itp.Praca w huku marketowym,ciągle sztuczne światło.Koszmar.Ja mialam 3,3/h ale przynajmniej nic nie robiłam.Tylko w zasadzie "pilnowalam" interesu.
22.03.2006 07:06
witam!ja myślę,że to jest normalna stawka,tylko zaproponuj rodzicom ,żeby "dorzucili"ci chociaż za połowę miesiącznego.Ja pracowałam u rodziny za 6.50/h i jeszcze sami zaproponowali mi całkowity zwrot kosztów za dojazdy.
23.03.2006 07:12
« Powrót do listy tematów